25 lat doświadczeń w konstruowaniu, instalowaniu i serwisie profesjonalnych systemów parkingowych.

Systemy tworzone dla:

- parkingów komercyjnych,

- parkingów miejskich,

- centr logistycznych​.

Wyróżniają nas

Obudowy urządzeń wykonane są ze stali cynkowanej i malowanej proszkowo lub ze stali nierdzewnej. Podzespoły w urządzeniach zabezpieczone są przed działaniem wilgoci oraz skrajnych temperatur. 

Systemy mogą być stale rozbudowywane o kolejne elementy lub funkcjonalności bez konieczności wymiany całego systemu.  Aktualizacje w systemach odbywają się zdalnie.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie urządzenia potrzebne do poprawnego funkcjonowania parkingu. Od szlabanów i kas automatycznych do wizyjnych systemów kontroli zajętości razem z nawigacją dla gości parkingów. 

Poprzez stałe połączenie z internetem systemy pozwalają na ich zdalny serwis oraz aktualizację oprogramowania. Pozwala to na szybkie wznowienie pracy systemu w przypadku ok. 90% awarii. Pozostałe 10% to najczęściej uszkodzenia mechaniczne wymagające wymiany uszkodzonych elementów.

Systemy pozwalają na zarządzanie zdalne bez konieczności zatrudniania obsługi lokalnej. W przypadku systemów TICKETFREE lub hybrydowych ANPR obsługa parkingu może być ograniczona tylko do obsługi komunikacji VoIP. Wieloletnie współprace z naszymi partnerami potwierdzają fakt że inwestycja w nasze systemy to inwestycja na lata. 

Close Menu